3. Hotarari Consiliul Local 2024
  4. Hotararea nr. 39 din data de 30.08.2024 privind aprobarea Proiectului de Hotarare cu privire la Proiectul Tehnic de Executie si a Indicatorilor Tehnico-Economici pentru obiectivul de investitii „Reducere emisiilor de gaze cu efect de sera prin promovarea infrastructurii pentru vehicule de nepoluant din punct de vedere energetic: Statii de reincarcare pentru vehicule electrice in localitati – Achizitia si montajul unui numar de 1 statii de raincarcare a acumulatorilor pentru vehicule electrice in Comuna Cerasu, Judetul Prahova”

Categorie: Hotarari Consiliul Local 2024